جست وجوی سریع در وب سایت

یکی از ابعاد پوشیدنی دنیای مُد که اغلب نادیده گرفته می شود، مدل لاک ناخن است. ترند ناخن در سال 2018/2019 مملو از الگوهای جسور و خلاقانه است که هر سلیقه ای را به سوی خود جذب می کند. این طراحی ناخن ها در تمامی فشن شوهای سال 2018 در نیویورک، لندن، میلان و پاریس مجموعه ای بسیار زیبا از مدل لاک ناخن دخترانه را به ارمغان آورده است.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

ترند شکل ناخن 2018/2019

#1. ناخن کوتاه و طبیعی

بسیاری از ترندهای مدل لاک ناخن و مانیکور در سال 2018 بر روی ناخن هایی که به قدر کافی کوتاه بوده اند، طراحی شده اند. ناخن های کوتاه با مانیکورهای فوق العاده و رنگ های خیره کننده و به یاد ماندنی در بسیاری از موارد نشان داده اند که فاقد مفهوم هنری نبوده اند. در همین راستا، مارک جیکوبز خط تولید جدید لاک ناخن خود را بر روی ناخن های کوتاه به نمایش گذاشت.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

#2. ناخن بیضی

مدل ناخن بیضی برای افرادی که دست های چاق و تُپل دارند، مناسب تر است؛ البته این مدل ناخن فقط برای این افراد نیست و هر شخصی می تواند از آن استفاده کند. هدف از بیضی کردن ناخن انگشتان، کشیده و لاغر نشان دادن آنها می باشد و صد البته که جذابیت خاصی را به انگشتان فرد می دهد.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

#3. ناخن مربعی

این نوع فرم ناخن در بین خانم های ایرانی بسیار محبوبیت دارد و دلیل آن هم این است که فرم پذیری راحت تر و شکستگی کمتری را در پی دارد. مربعی، یک فرم کلاسیک است که بیشتر از سایر فرم ها قابل درک است. پیشنهاد ما برای مدل لاک ناخن ساده مربعی، لاک سیاه و سفید براق و یا رنگ های روشنِ براق می باشد.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

مدل لاک ناخن جدید دخترانه ساده 2018

#1. مدل لاک ناخن با تُن های مودی

به طور طبیعی در دنیای مد و زیبایی، با ورود به ماه های سردتر، رنگ ها تیره و تاریک تر می شوند. بطور اساسی در ترندهای ناخن 2018/2019 رنگ های لاک ناخن تیره را می توانید با هر نوع لباسی استفاده کنید.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

مدل لاک ناخن جدید دخترانه شیک 2018 عکس مدل لاک های جدید مخصوص دختران

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

فیلیپ لیم ناخن های براق در تن های تیره زیتونی، سبز دودی و . . . را به نمایش گذاشت. ( در تصویر سمت چپ فیلیپ لیم را مشاهده می کنید ) مانیکورهای تانیا تیلور نیز بر پایه رنگ بورگاندی ( سرخ متمایل به قرمز ) می باشد.

#2. متالیک های پیشرو

وقتی که صحبت از رنگ های متالیک می شود، اکثراً سایه های طلا، مس و کروم در ذهن ها یادآور می شود. در فصل های گذشته روند صعودی ترند رز گُلد از بین رفته است اما در سال 2018 متالیک تمام سایه ها، مجدداً علاقمندان خود را پیدا کرده است.

خانه مد ایتالیایی سیویدینی ( Cividini ) یک سایه زیتونی متالیک را نشان داد که ظاهراً برای مطابقت با رنگ چشم طراحی شده بود. در تصویر نیز مشاهده می کنید.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

یکی دیگر از طراحان مد به نام نعیم خان نیز با مدل لاک ناخن منحصر بفردی که طراحی کرده است یک هولوگرافی آبی و سبز را پدید آورده که گویی یک حشره زیبا الهام بخش آن بوده است.

#3. مدل لاک ناخن رنگهای جواهری

لاک ناخن را به یک عضو جدا نشدنی از اکسسوری های خود تبدیل کنید. فصل ها که عوض می شوند رنگ لاک ناخن هم تغییر می کند. در واقع هر فصل رنگ لاک مخصوص خود را دارد.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

برای پاییز اغلب رنگ هایی که اصطلاحاً به آن تن های جواهری می گویند و الهام گرفته از رنگ سنگ های قیمتی ای است که در ساخت جواهرات به کار می روند، پیشنهاد می شوند مانند رنگ زمرد سبز، یاقوت کبود، یاقوت سرخ، فیروزه، زرد کهربایی و… در این دسته قرار می گیرند. همچنین قرمز مسی و نارنجی نیز از دیگر رنگ های لاک برای فصل پاییز هستند.

#4. سایه های جدید بی رنگ و خنثی

در ترندهای ناخن سال 2018/2019 رنگ طلایی و نقره ای متالیک خنثی معرفی شد که خبر بسیار خوبی است برای هرکسی که قصد دارد یک مدل لباس ظریف با یک درخشش خاصِ نور داشته باشد. سایه های روشن خاکستری مایل به قهوه ای، بژ و حتی سبز زیتونی در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرند.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

مدل لاک ناخن بی رنگ لاک ناخن ساده دخترانه شیک

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

این رنگهای لاک ناخن عموماً شامل سایه های خاکستری، قهوه ای و زیتونی است و هدف از آن ایجاد یک مدل لاک ناخن ساده و شیک است. همانطور که در تصاویر نیز مشاهده می کنید، برخی سایه های جدیدتر مثل خاکستری بر روی مدل های یودن چوی ( Eudon Choi ) بیشتر دیده می شود. اگر در مورد یودن چوی چیزی نمی دانید باید بگویم این طراح مد در کره متولد شده است و او همیشه سعی می کتد لباس هایی را بسازد که با شخصیت فرد سازگار باشد و با کمد لباس او پیوند بخورد. چیزی منحصر بفرد؛ قابل فهم و با فکر.

#5. ناخن های براق و درخشان

ناخن های براق همیشه خیره کننده هستند؛ مانیکورهای جذاب کریستین سیریانو طراح مد آمریکایی دارای دیزاین های مختلف هوشمندانه و زیباست. این درخشش در مدل لاک ناخن سیریانو به علت ترکیب رنگ های غنی و متالیک است.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

حتماً تا بحال از لاک ناخن صورتی استفاده کرده اید؛ صورتی روشن و درخشان بیشتر از آنکه مد روز باشد، کلاسیک است، از این رو می توانید فصل به فصل از آن استفاده کنید.

#6. مدل لاک ناخن پولکی | طراحی و دیزاین ناخن با پولک

تزئین ناخن با پولک یا لاک پولکی در ترندهای دیزاین ناخن سال 2018/2019 نیز حضور دارد و از آنجا که ما همه چیزهای درخشان و برق زننده را دوست داریم؛ شماره 6 مدل لاک ناخن دخترانه مورد علاقه ماست!

علاوه بر وجود مدل لاک های مخصوص که در آنها از پولک های ریز و درشت استفاده شده است، پولک های جداگانه مخصوص طراحی ناخن و دیزاین ناخن نیز وجود دارند که می توانید از آنها نیز استفاده کنید. گرچه استفاده از مدل لاک ناخن پولکی ساده تر و راحت تر است اما هنگامی که از پولک های جداگانه استفاده می کنید، دستتان در طراحی ناخن بازتر است.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

اگر زمانی خواستید این مدل لاک ناخن فانتزی را امتحان کنید، از لاک مشکی و پولک طلایی جداگانه بر روی آن استفاده کنید. البته با رنگ لاک مشکی هر رنگ پولکی را می توانید استفاده کنید، حتی می توانید چندین پولک رنگی متفاوت را بر روی ناحن خود دیزاین کنید.

#7. مدل لاک ناخن با رنگ قرمز مجلل

قرمز یک رنگ ناخن کلاسیک است، اما هر طرفدار مُدی می داند که سایه های قرمز متفاوت اند و حتی شامل رنگهای آبی و نارنجی نیز می شوند. اسکار دلا رنتا طراح سرشناس لباس اهل جمهوری دومینیکن، یک لاک ناخن قرمز سیر براق را به نمایش گذاشت.  از طرف دیگر زادیگ اند ولتر ( Zadig & Voltaire ) ناخن های قرمز گیلاسی براقی را به نمایش گذاشت که در تصویر مشاهده می کنید. در نمایشگاه تمپرلی 2018 لندن ناخن های قرمز تیره در کانون توجه قرار گرفت و مجدداً ترند شد.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

مدل لاک ناخن قرمز دخترانه جذاب و شیک

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

#8. مدل لاک ناخن مات

گریس پا ( Gareth Pugh ) ناخن های بلند آبی مات کبالت با برش های مربعی در نوک ناخن ها را به نمایش گذاشت ( مدل سمت چپ در تصویر )

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

مدل لاک ناخن دخترانه دیزاین ناخن و طراحی ناخن ساده

#9. انگشت ها و ناخن های نگین دار جواهری

در مفهوم کلی ناخن های نگین دار، هیچ چیز جدیدی ندارند و فقط ویژگی های جواهرات، کریستال های مختلف و اشکال مختلف تغییر می کنند. در برخی موارد سنگ های بزرگتر به تنهایی به جای نگین های ریز و درشت، بر روی ناخن قرار می گیرند تا دیدگاهی متفاوت و جدید ایجاد کنند.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

بیبو موهاپترا طراح مد، جواهرات را بین ناخن و اولین بند انگشت به نمایش درآورد که در نوع خود جالب بود!_در تصویر نیز مشاهده می کنید.

#10. پرینت های چشم نواز

یکی از پر سر و صداترین طراحی های مدل دیزاین ناخن 2018 هفته های مد، پرینت های نئونی طرح حیوان میس پاپ ( دیزاینر ناخن ) بود که برای جرمی اسکات ( Jeremy Scott ) ساخته شده بود. همچنین یکی دیگر از پرینت هایی که نگاه های زیادی را به خود جذب کرده بود؛ پوشش خطی سرخ رنگ تاداشی شوجی_طراح مد بود که در تصویر می توانید این مدل طراحی ناخن را مشاهده کنید.

 مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

دیزاین ناخن حروف الفبا روی ناخن طراحی ناخن سیاه و سفید

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

#11. طراحی ناخن مینیمالیستی

همانند مانیکورهای فرانسوی، یک مانیکور مینیمالیستی متشکل از دو رنگ یا کمتر می باشد. همانطور که می دانید مینیمالیسم به معنای ساده گرایی و خالی از پیچیدگی می باشد و اصول دیزاین ناخن مینیمال نیز بر همین اصل، استوار است.

کمپانی کوشنی اِت اوچس (Cushnie et Ochs) نیز ناخن های نود رنگ ( nude ) یا رنگ پوست را انتخاب کرد و یک رنگ براق طلایی نیز برای استفاده در نوک ناخن انتخاب کرد.

نکته : دقت داشته باشید که در استایلینگ و دنیای مد به لباس و اکسسوری هایی که رنگ بدن هستند “نود” گفته میشود، این رنگ جزو رنگ های پایه است و در استایل شما به عنوان یک راه فرار محسوب می شود؛ چراکه قابلیت ست شدن با همه رنگ ها را دارد.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

#12. دیزاین ناخن برجسته

پیاده سازی دیزاین ناخن بر روی یک تک ناخن، برجستگی آن را بیشتر می کند و این یکی از ترند های ناخن 2018/2019 می باشد. البته طراحی برجسته همانند مانیش آرورا در ایران چندان مورد قبول نیست اما طرح آنتونیو ماراس یک دیزاین بسیار جذاب و زیبا است که مطمئناً سلیقه بسیاری از خانم های اهل مد ایرانی نیز می باشد.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

یکی از شیک ترین مدل های لاک ناخن در سال 2018 دیزاین، طراحی برجسته بر روی تک ناخن و دیزاین مینیمالیستی سایر ناخن ها می باشد. در تصویر ملاحظه می کنید که طرح آنتونیو ماراس، در انگشت اول برجستگی هایی با رنگ قرمز و طلایی کار شده است و سایر انگشت ها پس زمینه مشکی براق می باشد. پیشنهاد می کنم حتماً این مدل لاک ناخن را نیز امتحان کنید.

#13. طراحی و دیزاین ناخن پر تجمل

نمونه مدل ناخن پرتجمل و لاک ناخن پر زرق و برق را در مدل های سوفیا وبستر ( Sofia Webster ) و بلاندز (  Blonds ) مشاهده می کنید. درخشندگی در طراحی این مدل ناخن نقش مهمی را ایفا می کند. طراحی مانیش آرورا در دیزاین برجسته نیز به این نوع دیزاین شباهت دارد. بطور کلی در این نوع دیزاین ناخن از سنگ ها و جواهرات قیمتی و درشت تر نسبت به دیزاین برجسته استفاده می شود.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

این مدل ناخن ها قابل استفاده هستند اما تا حد معینی! به هر حال، هر یک از این طرح ها زیبایی خاص خود را دارند.

#14. مانیکور نیمه ماه | مدل لاک ناخن هلال ماه

تی بی ( Tibi ) و موسکینو ( Moschino ) طراحی های هنری ناخن را برای سال 2018/2019 به نمایش گذاشتند. در مدل تی بی ناخن ها کوتاه و نیمه ماه بصورت ساده و مابقی ناخن ها در دو رنگ صورتی کمرنگ و نارنجی قرمز براق دیزاین شده اند. ناخن های موسکینو از نظر طولی در اندازه متوسط هستند و در دو رنگ صورتی و قرمز دیزاین شده اند.

مدل لاک ناخن,مدل لاک ناخن دخترانه,مدل لاک ساده

مدل لاک ناخن

در این زمینه بیشتر بخوانید :

1+

اشتراک گذاری این پست

اسپانسرهای این مطلب
  • اسپانسر شماره 1
بنر شماره 1
پیشنهاد مطالعه